O nas

Kim Są bracia Warszawiacy? Nazwa firmy nie jest dziełem przypadku!

bracia3

Bracia Warszawiacy to Marcin i Mateusz Śmigielscy. Przewodnicy łączący wieloletnie doświadczenie z młodością i spontanicznością.

To rodowici Warszawiacy, którzy pamięć o historii miasta chcą przekazywać innym w ciekawy i przystępny sposób. To wreszcie licencjonowani przewodnicy PTTK zakochani w Stolicy, dla których głównym powodem działalności jest słowo PASJA.

Jeśli chcesz poznać i pokochać Warszawę, zajrzeć w miejsca niezwykłe, poznać fascynujące historie – Bracia Warszawiacy czekają!

Aktualności:

04.2018

Do Braci Warszawiaków dołącza ich Tata Warszawiak! Cieszymy się, że będziemy mogli działać razem pod jednym szyldem rodzinnym!

12.2017

Debiutujemy na YouTube. Zapraszamy na nasz kanał! Wystarczy wpisać – a jakże – „Bracia Warszawiacy”

07.2017

Bracia Warszawiacy wypływają na szerokie wody. W tej podróży od dnia dzisiejszego będzie nam towarzyszyć Adventure Warsaw, z którym oficjalnie podpisaliśmy umowę o współpracy. W zakładce „Oferta wycieczek” znajdą Państwo wyjątkowe propozycje, które organizujemy wspólnie!

04.2017

Od kwietnia 2017 do Braci Warszawiaków dołączył nasz niezawodny logistyk – Wojciech Sachmata. To dzięki niemu wszystkie wycieczki są tak perfekcyjnie zaplanowane! Pełny profesjonalizm!